Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062 | 9700 Szombathely, Rohonci út 1.

Vas Vármegyei SzC Gépipari és Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

2024. márc. 10.

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2024-2025-ös tanévre

Megtörtént a felvételi jelentkezési lapok feldolgozása, nyilvánosságra tudjuk hozni az ideiglenes felvételi jegyzéket.

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2024-2025-ös tanévre

A beérkezett jelentkezési lapokból nem derül ki, hogy a jelentkezők iskolánkon kívül milyen iskolákat jelöltek még meg, és azt hányadik helyen tették. Nem csak azok a diákok kerülnek be egy adott szakra, akinek a rangsora kisebb, mint az induló létszám, hiszen egy-egy tanuló több iskolát és szakot is megjelölhetett, így, ha másik iskolába vagy osztályba kerül felvételre, akkor az ő helye megüresedik.

Ezért jelenleg teljes információ a felvételi döntésről nincs.

Módosítási lehetőség: Amennyiben valaki a megjelölt ágazatok, szakmák sorrendjén változtatni szeretne, azt az osztályfőnökével kell megbeszélnie, illetve, ha új tagozatot akar felvenni, akkor azt a középfokú iskola igazgatójával kell egyeztetnie. Mindezt 2024. április 8-10. között lehet megtenni.

Letöltés